Běh pro Honzu - Informace
Aktuálně
Dostáváme se do cíle společně pořádané akce benefiční běh pro Honzu. Tím i naplnění cíle této akce, kterou bylo pořízení zdravotních pomůcek a především elektrický vozík.

VOZÍK:
Do úzkého výběru se dostaly dvě firmy a to MEDICCO a PRIDE. Rozhodnutí padne během několika dní a vozík se objedná. Předpoklad jeho výrobu bude cca měsíc.

ZDRAVOTNÍ POMŮCKY:
Dne 4.3.2016 jsme objednali zvedák včetně příslušenství (závěs, popruhy). Zvedák umožní transport z postele do vozíku, do koupelny apod.

Viz odkaz: http://www.solift.cz/pasivni-zvedak-oxford-advance

Zároveň při objednání el. vozíku se objedná i rampa do auta.

V prosinci 2015 proběhl koncert vysokoškolských sborů pod vedením doc. Mgr. Jana Spisara, Ph.D. v kostele sv. Ducha, jehož výtěžek je 30.000,- všem co přispěli děkujeme a hlavně účinkujícím za skvělý zážitek.

Celkem je tedy vybráno 510.000,- tímto jsme oficiálně ukončili sbírku.

V současné době máme vytipované tři firmy od, kterých očekáváme vypracování nabídky na vozík. Vzhledem k Honzovému postižení, které si vyžaduje speciální materiál sedáku nechceme zbytečně nic uspěchat, ale řádně prověřit kvalitu a Honzové pohodlí.

Prognózy jsou takové, že do měsíce bychom mohli znát konkrétní nabídky, ze kterých vybereme a pak můžeme vozík objednat.
Předání
Dne 20.5.2016 se uskutečnilo předání elektrického vozíku pro Honzu.

Reportáž lze shlédnout zde.

Tímto děkujeme všem účastněným na tomto krásném projektu.
Poděkování
Tímto bych chtěl veřejně poděkovat všem, kteří se podíleli na organizování benefičního běhu. Poděkování patří pořadatelům a všem, kteří snášeli nervy a tlak vedení.

Děkuji celému realizačnímu týmu, který pomáhal zajišťovat vše kolem tratě a kostela. Díky jejich vstřícnosti a pomoci jsme měli raut, zajištěnou trať, zázemí pro běžce apod.

Velké dík také patří sponzorům jako byl Zámeček Zábřeh, šmíraprint, PYRO MORAVIA, DECATHLON, KOFOLA, MARATON KLUB SEITL OSTRAVA, ONLINESYSTEM, PORTIOLI l´espresso, Arriva company, FOX24, město Ostrava, městský obvod Ostrava-Jih, TV NOE, Rádio Čas Rock, MF DNES, Český rozhlas, ČESKÁ TELEVIZE a spousta dalších.

DĚKUJEME!!!